A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги" Галицької міської ради Івано-Франківської області

Послуги

ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ

Сімейні лікарі спостерігатимуть за Вашим станом здоров’я чи станом здоров’я вашої дитини, ставитимуть діагнози та лікуватимуть найбільш поширені хвороби, травми, отруєння. За потреби Ваш сімейний лікар дасть направлення до фахівця вторинної чи третинної допомоги – кардіолога, онколога, отоларинголога, ендокринолога, хірурга тощо – чи буде консультуватись з ним щодо вашого лікування. Сімейні лікарі вестимуть пацієнтів із хронічними захворюваннями та станами.

АНАЛІЗИ ТА ДОСЛІДЖЕННЯ

На рівні первинної медичної допомоги у пакет послуг входять такі аналізи і дослідження:

 

 • Загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою

 • Загальний аналіз сечі

 • Глюкоза крові

 • Загальний холестерин

 • Вимірювання артеріального тиску

 • Електрокардіограма

 • Вимірювання ваги, зросту, окружності талії

 • Швидкий тест на вагітність

 • Швидкий тест на тропонін

 • Швидкі тести на ВІЛ, вірусні гепатити

 • Швидкі тести на COVID-19

Інші дослідження та аналізи виконуються за направленням вашого лікаря у закладах спеціалізованої допомоги.

СПОСТЕРЕЖЕННЯ ВАГІТНОСТІ І ДІТИ ДО 3-Х РОКІВ

Сімейний лікар, за бажанням вагітної, може вести неускладнену вагітність. Сімейний лікар може взяти вагітну на облік до 12 тижнів. Коли є необхідність або вимагає протокол він направить вагітну до акушера-гінеколога. Також сімейний лікар проконсультує, як діяти вагітній і дорослим членам родини, що мешкають з нею, при наближенні пологів, а у потрібний час скерує до пологового будинку.


 

ВАКЦИНАЦІЯ

Ваш сімейний лікар, лікар-педіатр слідкує за вакцинацією вашої дитини і вас згідно з календарем щеплень. Держава закуповує вакцини проти туберкульозу, поліомієліту, дифтерії, кашлюка, правця, кору, гепатиту В, гемофільної інфекції, краснухи, епідемічного паротиту.

РЕЦЕПТИ НА ЛІКИ

Електронні рецепти на ліки безоплатно або із частковою доплатою за урядовою програмою «Доступні ліки» для хворих на бронхіальну астму, серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу також виписуватиме ваш сімейний лікар.

ВІЗИТИ ДОДОМУ І НЕВІДКЛАДНА ДОПОМОГА

Сімейний лікар самостійно визначатиме необхідність візиту до пацієнта додому, залежно від медичних показів. Сімейний лікар може дати поради щодо полегшення стану по телефону, а пізніше, під час прийому у закладі направити на аналізи та дослідження, уточнити діагноз та призначити необхідне лікування. Ваш сімейний лікар може викликати екстрену допомогу до хворого, якщо буде така необхідність.

Невідкладна допомога при гострих станах і раптовому погіршенні стану здоров’я може надаватися в медичному закладі в години його роботи.

 

ПАЛІАТИВНА ДОПОМОГА І МЕДИЧНІ ДОВІДКИ

До компетенції сімейного лікаря входять окремі послуги паліативної допомоги – спостереження та оцінка стану важкохворого пацієнта, виписування рецептів для лікування больового синдрому.

Ваш сімейний лікар видасть потрібну довідку, листок непрацездатності, направлення для проходження медико-соціальної експертизи тощо.


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень