A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги" Галицької міської ради Івано-Франківської області

Новини

Шановні клієнти!

У зв'язку з тимчасовими технічними неполадками у мережі Київстар,   номери реєстратури та сімейних лікарів Центру можуть не працювати. Для зручності зв'язку, телефонуйте до нас на міський номер: реєстратура: ( 03431) 23700;   З турботою про Вас,  генеральний директор (директор) КНП «Галицький центр ПМСД»ГМР        Костянтин ШВЕЦЬ

11:41 13.12.2023

Вітряна віспа – що потрібно знати!

Вітряна віспа – що потрібно знати! Вітряна віспа – це інфекційне захворювання вірусної природи. Зараження відбувається тільки від хворого на вітряну віспу або оперізуючий герпес. Передача через третіх осіб чи предмети побуту не можлива. У інфікованих осіб прояви захворювання з’являються починаючи з 10 і до 21 дня від моменту контакту. Як розпізнати: в хворого підвищується температура, як правило від 37,5 до 38,5. Одночасно з температурою або і раніше з’являється висип у вигляді червоних плям, які на очах перетворюються на вузлики а далі на міхурці від 0,2 до 0,5 см в діаметрі оточені червоним віночком запаленої шкіри. Вміст міхурців спершу прозорий, далі швидко мутніє. Дуже свербить. Міхурці протягом двох днів опадають і перетворюються на кірочки. Висипання йдуть хвилями та поєднуються із підвищенням температури. Врешті, шкіра нагадує зоряне небо через дуже різноманітні елементи висипки.     Як лікувати: зателефонувати своєму сімейному лікарю, який порекомендує забезпечити хворому постільний режим та спокій. Важливим є дотримання особистої гігієни: мити руки, стригти нігті, чистити зуби, полоскати рот після кожної їжі. Якщо є потреба у гігієнічній ванні чи душі – треба митися. Брудна шкіра та нігті сприяють інфікуванню елементів висипки та утворенню рубців.  Вимога чистоти стосується також одягу, білизни та приміщення.  Медикаментозне лікування призначає тільки лікар.       Доки залишатися вдома: хворий заразний за 2 дні до появи висипки (якщо чхає та кашляє) та 5 днів від появи перших елементів. Відвідувати колектив можна через 5 днів від появи останнього свіжого елемента, або через 10 днів від появи перших елементів. Не треба поспішати, якщо це можливо, відпочиньте хоча б 2 тижні, адже після перенесеної вітряної віспи ваш організм дуже чутливий до інших інфекцій. Тож будьте обережні та дайте організму можливість відновитися.      З турботою про Вас,  сімейні лікарі Центру!

09:36 30.11.2023

До уваги пацієнтів!

Раді повідомити нашим пацієнтам, що з сьогоднішнього дня у Вікторівській амбулаторії загальної практики-сімейної медицини Центру працює аналізатор сечі.  Це сучасний електронний пристрій, що дозволить проводити аналіз сечі за різними параметрами з високою швидкістю і точністю. Щиро дякуємо депутату Івано-Франківської обласної ради Володимиру Магалю   за сприяння у придбанні сучасного обладнання.

15:24 24.11.2023

Тренінг разом з Іриною Приходько

Сьогодні лікарі та сестри медичні Центру вдосконалювали свої професійні навички на тренінгу разом з Іриною Приходько регіональним представником компанії «НВК – Фармаско» . За допомогою швидких тестів компанії «Фармаско» можна швидко діагностувати грип, ротавірусну інфекцію, стрептококову інфекцію, а отже призначити адекватне лікування, запобігти розвитку ускладнень і запобігти поширенню інфекції.

23:32 21.11.2023

Цукровий діабет

Лікарі КНП «Галицький центр ПМСД»ГМР щиро дякують Ірині  Костіцькій,  доктору медичних наук, професору кафедри ендокринології Івано-Франківського національного медичного університету, лікарю-ендокринологу вищої категорії за змістовну лекцію щодо діагностики, лікування та профілактики цукрового діабету 2 типу у дорослих. Цукровий діабет — це світова неінфекційна  пандемія, захворювання, на яке хворіє багато людей. В Україні діабет посідає 3 місце за поширеністю після серцево-судинних та онкологічних захворювань. Цукровий діабет призводить до порушення всіх видів обміну речовин в організмі, пошкодження судин, органів та систем. Тому, регулярне вимірювання рівня глюкози в крові  або проведення аналізу крові на глікований гемоглобін особам старшим 35 років є обов’язковим, а особливо людям з груп ризику.

16:15 27.09.2023

День здоров’я

Сьогодні в центрі Галича відбулась акція «День здоров’я».

17:08 29.08.2023

З Днем Незалежності України!

З нагоди 32-ої річниці Незалежності України колектив Центру здійснив сходження на найвищу вершину України – гору Говерлу (2061м). Дякуємо Богу та ЗСУ за таку можливість.

11:58 28.08.2023

З Днем Державного прапора України!

Адміністрація Комунального некомерційного підприємвста «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької міської ради вітає з Днем Державного прапора України.  Синьо-жовтий стяг уособлює нашу незалежність, є історичною пам'яттю та гордістю народу. Бажаємо злагоди, сил та натхнення, успіхів у роботі на благо нашої країни! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної, вільної, неподільної і могутньої України. Миру і процвітання нашій Державі!

10:51 23.08.2023

Медогляд дітей перед школою

Перед початком навчального року в школі просять надати медичні довідки,  в якій міститься висновок про стан здоров’я дитини, діагноз, групу на фізкультурі та інформацієя про зроблені профілактичні щеплення.

17:01 10.08.2023

Шановні батьки!

Щиро просимо перевірити вакцинальний статус своїх дітей щодо наявних  вакцинацій проти кору,  паротиту та краснухи і надолужити пропущені профілактичні щеплення. Адже ці щеплення передбачені  Календарем профілактичних щеплень та є безоплатними.  В  кабінетах щеплень усіх  амбулаторій Центру наявна вакцина для профілактики кору,  паротиту та краснухи.    Чекаємо на Вас в кабінетах щеплень з понеділка по п’ятницю з 8:00  до 16:12 год. З турботою про здоров’я дітей, Ваші сімейні лікарі! 

11:14 09.08.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень