A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги" Галицької міської ради Івано-Франківської області

Історія закладу

Історія закладу


 

Комунальне некомерційне підприємство «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької міської ради Івано-Франківської області утворене внаслідок реорганізації шляхом перетворення комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Галицького району» рішенням 21 сесії районної ради сьомого скликання від 30.03.2018 року. Роботу розпочато з 02.01.2019 року.

 

В структурі Центру є 1 міська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини та 8 сільських амбулаторій ЗПСМ та 14 фельдшерсько-акушерських пунктів.

В КНП «Галицький центр ПМСД» ГМР працює 19 лікарів, в тому числі: 11 лікарів загальної практики – сімейних лікарів, 2 педіатри та 3 терапевти, 54 сестер медичних, фельдшерів. Всі робочі місця лікарів забезпечені 100% комп’ютерною технікою та широкосмуговою мережею Інтернет.

Обслуговує Центр мешканців Галицької та Дубовецької територіальних громад, всього 25205 осіб, з якими станом на 01.06.2023 року підписано 24038 декларацій, що становить 95,4%.

Головним завданням КНП «Галицький центр ПМСД» ГМР є забезпечення населення комплексними та інтегрованими послугами зі всебічної, безперервної і орієнтованої на пацієнта первинної медичної допомоги, спрямованої на задоволення потреб населення у відновленні та збереженні здоров’я, попередження розвитку захворювань, зменшення потреби у госпіталізації та покращення якості життя.


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень