A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги" Галицької міської ради Івано-Франківської області

Медогляд дітей перед школою

Дата: 10.08.2023 17:01
Кількість переглядів: 10

Перед початком навчального року в школі просять надати медичні довідки,  в якій міститься висновок про стан здоров’я дитини, діагноз, групу на фізкультурі та інформацієя про зроблені профілактичні щеплення.

Обидві довідки видає сімейний лікар або лікар – педіатр, але перед цим направляє учня до вузьких спеціалістів, чиї висновки також потрібні для висновку про стан здоров’я дитини.

Яких саме лікарів треба відвідати для проходження медичного огляду.

Отже, перед вступом у 1 клас потрібно відвідати таких лікарів: хірург, ортопед-травматолог, офтальмолог, стоматолог, інші спеціалісти за показаннями та пройти аналізи: аналіз крові на гемоглобін, інші аналізи за показаннями.

 Учнів 2-11 класів мають проходити медичний огляд один раз на рік, а вузьких спеціалістів та аналізи потрібно проходити лише за необхідністю. Потрібні консультації та аналізи для кожного віку підкаже лікар - педіатр чи сімейний лікар, який направляє на огляд.

Шановні батьки! Медичні огляди учнів входять до Програми медичних гарантій і є безоплатними. Для консультації вузьких спеціалістів лікар - педіатр чи сімейний лікар створить електронне направлення, з яким і потрібно звертатись до вузьких спеціалістів.

Нехай Ваші діти ростуть здоровими!

З турботою про Вас ваші сімейні лікарі!Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень